Przejdź do menu Przejdź do treści

Innowacje w bankowości i finansach 2012

W dniu 27 listopada 2012 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach CNTI Katedra Bankowości i Rynków Finansowych zorganizowała I ogólnopolską konferencję naukową zatytułowaną „Innowacje w bankowości i finansach”.  

W Konferencji uczestniczyło blisko 70 osób z całej Polski, z różnych ośrodków naukowych (m.in. z: SGH w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, UE we Wrocławiu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej, Uczelni Vistula w Warszawie), jak również przedstawiciele praktyki oraz goście z zagranicy.

Wszystkie referaty zostały poddane recenzji i po uzyskaniu pozytywnej recenzji oraz spełnieniu przez Autorów wymogów formalnych zostały opublikowane w Studiach Ekonomicznych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w dwutomowej publikacji, obejmującej:

§  Innowacje w bankowości i finansach, tom I, red. Irena Pyka, Janusz Cichy

§   Innowacje w bankowości i finansach, tom II, red. Janina Harasim, Bożena Frączek 

 

Do góry

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca