Przejdź do menu Przejdź do treści

Profesor Ewa Wanda Ziemba w Komitecie Sterującym Programu GOSPOSTRATEG

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) prof. dr hab. Ewa Wanda Ziemba została powołana do Komitetu Sterującego Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” – GOSPOSTRATEG.

Program GOSPOSTRATEG jest jednym z kluczowych instrumentów wsparcia badań i innowacji w Polsce. Jego celem jest rozwój wiedzy, technologii i narzędzi wspierających zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy kraju, a także wzmocnienie konkurencyjności polskiej gospodarki w warunkach globalizacji i dynamicznych zmian technologicznych.

W ramach programu realizowane są projekty badawcze i rozwojowe, które odpowiadają na współczesne wyzwania stojące przed Polską, m.in. w obszarze transformacji cyfrowej, zrównoważonego zarządzania, polityk publicznych, innowacji społecznych i gospodarczych.

Powołanie prof. Ewy Wandy Ziemby do Komitetu Sterującego stanowi uznanie dla Jej dorobku naukowego oraz aktywnej roli w kształtowaniu kierunków badań nad cyfrową transformacją i zrównoważonym rozwojem. Profesor od wielu lat angażuje się w międzynarodowe projekty badawcze i inicjatywy wspierające współpracę nauki z gospodarką, promując otwartą naukę, etykę w technologii oraz innowacje służące społeczeństwu.

Gratulujemy Pani Profesor tego prestiżowego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracach Komitetu oraz realizacji misji programu GOSPOSTRATEG.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp hr
logotyp bauhaus4
logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp eaie
logotyp cima
logotyp acca
logotyp ela
logotyp SAP University Alliances
logotyp progres3