Controlling strategiczny w zarządzaniu modelami biznesu w sektorze ICT – najnowsza książka autorstwa J. Wartini-Twardowskiej, H. Buk i Z. Twardowskiego, wydana przez wydawnictwo CeDeWu Sp. z o.o. w Warszawie już pojawiła się na rynku wydawniczym – polecamy ją Państwa uwadze.
W publikacji skoncentrowano się na zaawansowanych koncepcjach z różnych obszarów nauk o zarządzaniu, ekonomii, rachunkowości i finansów, a także synergii połączonych heterogenicznych modeli biznesu.
Monografia jest odpowiedzią na aktualne wyzwania w zakresie zarządzania strategicznego, a szczególną uwagę czytelnika skierowano na:
• rozwój praktyk controllingu w uwarunkowaniach organizacji, które stosują heterogeniczne modele biznesu,
• synergie kreowane w wyniku odpowiedniej kombinacji zasobów, procesów i elementów wartości dla klienta na poziomie organizacji oraz sposób odwzorowania synergii (lub destrukcji wartości) w systemie informacyjnym,
• nowatorskie rozważania obejmujące problematykę controllingu w sektorze ICT.
Zachęcamy do lektury!
Controlling strategiczny w zarządzaniu modelami biznesu w sektorze ICT










Dołącz do nas