Umiędzynarodowienie uczelni z udziałem pracownika naszej Katedry

Nasza uczelnia pozyskała środki z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii na sfinansowanie współpracy ze światowej sławy ekspertem z zakresu rachunkowości międzynarodowej, prof. Catalin Albu z Uniwersytetu Ekonomicznego w Bukareszcie.

Koordynatorem merytorycznym projektu jest pracownik Katedry, dr hab. Ewa Wanda Maruszewska, prof. UE, a opiekę organizacyjną nad wnioskiem o dofinansowanie oraz nad projektem sprawuje Biuro Internacjonalizacji.

Projekt pt. "Dążenia do umiędzynarodowienia rachunkowości (w badaniach i w praktyce) w krajach postkomunistycznych" realizowany będzie w dniach 7 października – 15 października 2021 r. poprzez cykl wykładów i seminariów dla społeczności Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szczegółowe informacje nt. przedsięwzięcia dostępne są na stronie www.ue.katowice.pl/catalinalbu